Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 2 e 5]


1 Ti Je ... !!! prej Fri 13 Apr 2012, 14:06

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
First topic message reminder :

Më tha:
Kush jamë unë?
Thashë:
Ti je lumturia
Qëllimi im dhe magjia...
Ti je plagë që më dhëmb
Po unë vallë
kush mund të jemë?
Tha:
Ti je strehimi im
Shpresa ime
Ti je i pari
Ti je i fundit
Në jetën time…
Ti je origjina
E lotëve të mi
Ti je lidhja
Midis trupit
Dhe shpirtit Tim
Ti je i çmendur Pas meje
je shtërngatë e fortë rrufeje
Ti je brengë përqafim.
Ti je puthje Përgjërim.
Ti je Fruti i pemës
Ti je dhe Hadjuti i zemrës
Ti je i vetmi Në jetë që kam
Po unë, vallë
cila jam?
Tashe:
Ti je substanca
E jetës sime
Ti je dashuria ime
Ti je fillimi i fjalës
Je pulsi i zemrës sime.
Ti je gazë
Por je dhe dhimbje.
Ti je vjeshta
je pranvera
ti je gjumi
ti je dhe ënderra
ti je vendi
ti je koha
ti je shiu
ti je bora.
Ti je lule
Trëndelinë
ti je gonxhe
jasëminë
ti je strofë
në poezinë time
i dashur je vetë
Zemra Ime

31 Re: Ti Je ... !!! prej Mon 23 Apr 2012, 16:01

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
motraaaaaaa


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

32 Re: Ti Je ... !!! prej Mon 23 Apr 2012, 16:15

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
vlau jem

33 Re: Ti Je ... !!! prej Mon 23 Apr 2012, 18:15

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
motra prap


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

34 Re: Ti Je ... !!! prej Wed 09 May 2012, 10:07

Vizitor

avatar
Vizitor
Shok i kendshume per mua

35 Re: Ti Je ... !!! prej Wed 09 May 2012, 14:42

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
shoqe forumi

36 Re: Ti Je ... !!! prej Wed 09 May 2012, 14:47

Vizitor

avatar
Vizitor
shoqja ime

37 Re: Ti Je ... !!! prej Wed 09 May 2012, 14:47

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
shoku ime

38 Re: Ti Je ... !!! prej Thu 16 Aug 2012, 21:52

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ish motra


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

39 Re: Ti Je ... !!! prej Fri 17 Aug 2012, 13:38

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
nje cun shume i mire

40 Re: Ti Je ... !!! prej Fri 17 Aug 2012, 15:21

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
goca me aktive ne forum


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

41 Re: Ti Je ... !!! prej Wed 22 Aug 2012, 16:09

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
E une s'jam a..?


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

42 Re: Ti Je ... !!! prej Wed 22 Aug 2012, 17:58

Juventini

avatar
i/e perjashtuar
i/e perjashtuar
Zemra Ime

43 Re: Ti Je ... !!! prej Wed 22 Aug 2012, 18:49

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Antar i mire


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

44 Re: Ti Je ... !!! prej Wed 22 Aug 2012, 18:50

okl01

avatar
Antar Special
Antar Special
Goc puntore

45 Re: Ti Je ... !!! prej Wed 22 Aug 2012, 18:52

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Cun flori


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

46 Re: Ti Je ... !!! prej Wed 22 Aug 2012, 18:52

okl01

avatar
Antar Special
Antar Special
E papar je

47 Re: Ti Je ... !!! prej Wed 22 Aug 2012, 18:54

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
I kendshum


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

48 Re: Ti Je ... !!! prej Wed 22 Aug 2012, 18:56

okl01

avatar
Antar Special
Antar Special
NJeri i thjesht

49 Re: Ti Je ... !!! prej Wed 22 Aug 2012, 19:09

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Me pelqen te jem e till


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

50 Re: Ti Je ... !!! prej Wed 22 Aug 2012, 19:12

Altin


Antar Special
Antar Special
e hijshme

51 Re: Ti Je ... !!! prej Wed 22 Aug 2012, 19:13

okl01

avatar
Antar Special
Antar Special
Pilot po me dukesh

52 Re: Ti Je ... !!! prej Wed 22 Aug 2012, 19:16

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Fenomenal


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

53 Re: Ti Je ... !!! prej Wed 22 Aug 2012, 19:30

Altin


Antar Special
Antar Special
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Pilot po me dukesh
tani u ben vite qe e kam len ate zanat

54 Re: Ti Je ... !!! prej Wed 22 Aug 2012, 19:59

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Shume i mire


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

55 Re: Ti Je ... !!! prej Wed 22 Aug 2012, 20:01

okl01

avatar
Antar Special
Antar Special
Ti je ajo

[Only mods are allowed to see this link]

56 Re: Ti Je ... !!! prej Wed 22 Aug 2012, 22:31

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Kenge e bukur kjo


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

57 Re: Ti Je ... !!! prej Thu 23 Aug 2012, 20:59

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Si dielli ne mengjezin prenverore.

58 Re: Ti Je ... !!! prej Thu 23 Aug 2012, 22:32

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Fantastik


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

59 Re: Ti Je ... !!! prej Mon 24 Sep 2012, 21:05

Capkene

avatar
Princeshe
Princeshe
Ti je heshtja ime

60 Re: Ti Je ... !!! prej Thu 27 Sep 2012, 16:37

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Arterja e zemres sime qe i ndihmon te rrah


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 2 e 5]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons