Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 5]

1 Ti Je ... !!! prej Fri 13 Apr 2012, 14:06

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Më tha:
Kush jamë unë?
Thashë:
Ti je lumturia
Qëllimi im dhe magjia...
Ti je plagë që më dhëmb
Po unë vallë
kush mund të jemë?
Tha:
Ti je strehimi im
Shpresa ime
Ti je i pari
Ti je i fundit
Në jetën time…
Ti je origjina
E lotëve të mi
Ti je lidhja
Midis trupit
Dhe shpirtit Tim
Ti je i çmendur Pas meje
je shtërngatë e fortë rrufeje
Ti je brengë përqafim.
Ti je puthje Përgjërim.
Ti je Fruti i pemës
Ti je dhe Hadjuti i zemrës
Ti je i vetmi Në jetë që kam
Po unë, vallë
cila jam?
Tashe:
Ti je substanca
E jetës sime
Ti je dashuria ime
Ti je fillimi i fjalës
Je pulsi i zemrës sime.
Ti je gazë
Por je dhe dhimbje.
Ti je vjeshta
je pranvera
ti je gjumi
ti je dhe ënderra
ti je vendi
ti je koha
ti je shiu
ti je bora.
Ti je lule
Trëndelinë
ti je gonxhe
jasëminë
ti je strofë
në poezinë time
i dashur je vetë
Zemra Ime

2 Re: Ti Je ... !!! prej Sun 15 Apr 2012, 15:21

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Arsyeja e jetes sime


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

3 Re: Ti Je ... !!! prej Sun 15 Apr 2012, 15:43

Vizitor

avatar
Vizitor
Ti je substanca
E jetës sime
Ti je dashuria ime
Ti je fillimi i fjalës
Je pulsi i zemrës sime.

4 Re: Ti Je ... !!! prej Sun 15 Apr 2012, 16:07

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
T'i je cdo gje e bukur ne jeten time


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

5 Re: Ti Je ... !!! prej Sun 15 Apr 2012, 16:47

Vizitor

avatar
Vizitor
Ti je substanca
E jetës sime
Ti je dashuria ime
Ti je fillimi i fjalës
Je pulsi i zemrës sime.

6 Re: Ti Je ... !!! prej Mon 16 Apr 2012, 11:12

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
ti je endrra ime

7 Re: Ti Je ... !!! prej Mon 16 Apr 2012, 11:13

Vizitor

avatar
Vizitor
ti je me e vogla

8 Re: Ti Je ... !!! prej Mon 16 Apr 2012, 11:14

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Berti shkruajti:ti je me e vogla
flm te gjithe po ma thoni sot

9 Re: Ti Je ... !!! prej Mon 16 Apr 2012, 11:30

Vizitor

avatar
Vizitor
anna shkruajti:
Berti shkruajti:ti je me e vogla
flm te gjithe po ma thoni sot
me e embela moj

10 Re: Ti Je ... !!! prej Mon 16 Apr 2012, 11:55

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
Berti

11 Re: Ti Je ... !!! prej Mon 16 Apr 2012, 11:56

Vizitor

avatar
Vizitor
@Essi shkruajti:Berti
pse se di une qe jam berti

12 Re: Ti Je ... !!! prej Mon 16 Apr 2012, 11:56

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
Berti shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Berti
pse se di une qe jam berti
ta kujtova

13 Re: Ti Je ... !!! prej Mon 16 Apr 2012, 12:10

Vizitor

avatar
Vizitor
@Essi shkruajti:
Berti shkruajti:
@Essi shkruajti:Berti
pse se di une qe jam berti
ta kujtova

14 Re: Ti Je ... !!! prej Mon 16 Apr 2012, 18:19

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
ti je personi me i mire ketu por vetem per shok asgje me shume

15 Re: Ti Je ... !!! prej Tue 17 Apr 2012, 20:32

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ajo qe ka ber namin ktej nga tema e dashuris


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

16 Re: Ti Je ... !!! prej Wed 18 Apr 2012, 10:37

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
I pazevendesueshem ketu


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

17 Re: Ti Je ... !!! prej Wed 18 Apr 2012, 10:39

Vizitor

avatar
Vizitor
Je shume e sjellshme

18 Re: Ti Je ... !!! prej Wed 18 Apr 2012, 10:46

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Shume e mire


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

19 Re: Ti Je ... !!! prej Wed 18 Apr 2012, 10:46

Vizitor

avatar
Vizitor
Ti me e mire se mua

20 Re: Ti Je ... !!! prej Wed 18 Apr 2012, 10:49

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
E zgjuar


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

21 Re: Ti Je ... !!! prej Wed 18 Apr 2012, 11:15

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
Berti shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
Berti shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Berti
pse se di une qe jam berti
ta kujtova
Ai qe vjen e iken pa fjal

22 Re: Ti Je ... !!! prej Wed 18 Apr 2012, 18:57

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Gjaku i zemres sime


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

23 Re: Ti Je ... !!! prej Wed 18 Apr 2012, 19:51

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
Albana

24 Re: Ti Je ... !!! prej Wed 18 Apr 2012, 19:56

Vizitor

avatar
Vizitor
Zemra ime

25 Re: Ti Je ... !!! prej Wed 18 Apr 2012, 20:03

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
fryma ime

26 Re: Ti Je ... !!! prej Wed 18 Apr 2012, 23:45

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Antare ketu


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

27 Re: Ti Je ... !!! prej Thu 19 Apr 2012, 08:15

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
ashtu edhe ti

28 Re: Ti Je ... !!! prej Thu 19 Apr 2012, 11:03

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Shoqe e mire


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

29 Re: Ti Je ... !!! prej Mon 23 Apr 2012, 15:42

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Shoqe e mire dhe ti per mua


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

30 Re: Ti Je ... !!! prej Mon 23 Apr 2012, 15:50

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
shok i mil

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 5]

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons