Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Nje urim per naten e mire prej Fri 13 Apr 2012, 14:03

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Asnje tjeter nuk do fleje me endrren time I dashur,
ti do ikesh,ne do ikim te shoqeruar nga ujerat e koheve,
askush tjeter nuk do udhetoje hijen e tij me mua,
vetem ti,pergjithmone ne enrrat e mija do te jesh ,
pergjithmone diell ,,ndersa une ,pergjithmone hene...
ne endrrat e tua do te vij cdo nate te te uroj NATEN E MIRE ,,,,

2 Re: Nje urim per naten e mire prej Sat 19 Jan 2013, 19:03

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ky sms i imi te shkoj ku i them un sot vjen tek ti nese te gjen ne gjum do te puth nga un nese te gjen zgjuar do te tregon se ste klam harruar


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

3 Re: Nje urim per naten e mire prej Sat 19 Jan 2013, 19:04

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
URIME URIME DHE TJERA TE LUMTER DHE GEZIM NE JET TE UROJ GJITHCKA TE MUR DHE NJE LETER TE VOGEL E URIME URIME PER ZWMREN TIME


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

4 Re: Nje urim per naten e mire prej Sat 19 Jan 2013, 19:04

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ne cdo sec. ty te kujtoj ne cdo mometnt per ty mendoj. dhe keshtu naten e mir te uroj


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

5 Re: Nje urim per naten e mire prej Sat 19 Jan 2013, 19:04

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
Do te vi ngadal ne endrrat e tua ,do te puth me mall,do te them te dua,do te vij si era,nga gjumi te te zgjoj,te te them me shpirt se sa shume te dashuroj


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

6 Re: Nje urim per naten e mire prej Sat 19 Jan 2013, 19:04

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
Udheto mesazhi im,
deri kur ta gjesh te dashurin tim,nese e gjen duke fjetur,thuaj jetmira te ka pershendetur.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

7 Re: Nje urim per naten e mire prej Sat 19 Jan 2013, 19:05

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
nje amanet nga dhimbjet du me e lane kush bjen me dashuri zemren mos me dhan por prap e merr por e merr te lenduar dhe te mbetet plag,PLAG E PA SHERUAR


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

8 Re: Nje urim per naten e mire prej Sat 19 Jan 2013, 19:05

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
a sa nat e bukur a sa nat e qet me yllzt e nates te peshendes?


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

9 Re: Nje urim per naten e mire prej Sat 19 Jan 2013, 19:05

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
Kur te shkosh te flesh deren mos e mbyll se do vi te puthi per naten e mire mos bjer ne mes kujto se te du shko pak ne skaj dhe le vend per mu


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

10 Re: Nje urim per naten e mire prej Sat 19 Jan 2013, 19:05

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
nje puthje nga larg po te dergoj, mbi buzet e tua do te qendroj. Do te puthi lehté dhe pak kafshime, qe dhe ti ta ndjesh embelsin e puthjes sime


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

11 Re: Nje urim per naten e mire prej Sat 19 Jan 2013, 19:06

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
dergova nje engjell te kujdeset per zemren qe esht larg por u kthye dhe me tha nuk kujdeset engjelli per engjej..


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

12 Re: Nje urim per naten e mire prej Sat 19 Jan 2013, 19:06

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
i shkruaj leter nje engjulli ne vetmi ne oret e vona pranon porosi dhembja dhe lotet shendrrohen ne dashuri zoti na ndimoft te jemi bashk un dhe ti


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

13 Re: Nje urim per naten e mire prej Sat 19 Jan 2013, 19:06

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
pse naten yjet nuk driqojn pse diten zogjt nuk kendojn pse naten m vjen te qaj athua jeta mu shua athu a do ta marr at djal qe e duaa


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

14 Re: Nje urim per naten e mire prej Sat 19 Jan 2013, 19:06

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
nen driten e henes se plot emrin tand vazhdimisht them,eja te lutem apo nuk po vjen,permes henes dhe yjeve me drit merre nje mesazh se jam duke tprit.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

15 Re: Nje urim per naten e mire prej Sat 19 Jan 2013, 19:07

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
Përsëri, unë duhet të shkoj në shtrat e trishtuar ... askush nuk do tmi shoh lotet ... askush nuk do të jetë i shqetësuar ... vetëm hëna është e qeshur me mua ...


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

16 Re: Nje urim per naten e mire prej Sat 19 Jan 2013, 19:07

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
Dita po iken nata po vjen, shiu po pushon po ty s'po te sho,zemra shiko lart ne qjell yllet q te dhurova formuan fjalen TE DUA...


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

17 Re: Nje urim per naten e mire prej Sat 19 Jan 2013, 19:07

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
do te doja te isha lot ne faqen tende te reshqisja do te doja te isha qokollad te dy dhembet tu te me kafshonin,te ishe nje makth qe syt e tu tme enderronin


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

18 Re: Nje urim per naten e mire prej Sat 19 Jan 2013, 19:07

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
Eja
ne flaken e qirit
si hije me vjen ti
i qet dhe i uritur
kerkoon dashuri
por me nje fjal
me thuua
te dua te dua
e un jam ne gjum
me engjuj te shoqruar
te lutem me zgjo
nga ky gjum i leht
prishe enddrren time
beje realitet


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

19 Re: Nje urim per naten e mire prej Sat 19 Jan 2013, 19:07

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
Per Ty
Je strukur ne thellesin e shopirrtit tim,ne trupin tim jemi ber nje, ne enderr je prane buzeve te mia, pse dashuria ime te ndodhi ter kjoo... Per ty do te beii gjdo gjee , do te hyja ne zjarr, do te vdisja..
tretem ne mendimet e hutuara e mendja ime gjen prehje kur te kujton ty..
edhe pse me trup i takoj tjetrit shpirti im te takon vetem ty..Do te jesh pjes e pandashme e jetes time.. Kur trupin tim do ta mbuloi dheu i zi shpresoj te me pushojne dhembjet e zemres..Lotet e derdhur per ty, Ateher do ti akoii vetemm ZOTIT//Shpresoj te me fale per mekatin qe ia bera vetes duke te dashur ty me shum se veten
Ahh sikur te jemi bashk e te mos mendoim per VDEKJEN

Vetem PEr TY, Vetem Per Ty,, Vetemm Peer Tyy...!<3


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

20 Re: Nje urim per naten e mire prej Sat 19 Jan 2013, 19:08

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
Ende e dua dhe pres ta takoj mendoj me vete e them pse me tradhtoi un e dua ende e do ta pres me vitte vetem dua ta di se qben me fotografin time a mendon ai per mua dhe a me kujton ai le ta din se un per te rroj


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons