Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Si do të jet? prej Fri 13 Apr 2012, 13:59

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Si do të jet?

Kur përher të parë do të dal para tij,
kur të shikoj ne sytë e tij të kaltërt,
kur ta ndjej buzqeshjen e tij në lëkurën time,
kur nuk do ta di se a kam të ftoht, apo djersitem

Si do të jet përqafimi i parë?

Kur të shkrihem në krahët e tij,
kur ngrohtësia e tij të ma rrethon zemrën,
kur të më merr afër vetes, vetëm lehtas,
kur fuqia e tij të më bëj të dobët.

Si do të jet puthja e parë?

Kur buzët e tij, lehtas do ti prekin të mijat,
kur ti mbylli syt, dhe vetëm atë ta ndjej,
kur puthja kurrë të mos mbaroj,
dhe unë të mos dua ti hap,
kur të jet si ëndërr,
si dielli natën dhe yjet ditën.

Si do të jet dashuria e tij?

Kur të më rrethon sikur se era e ngroht e verës,
kur tek ai do jem Grua e dashura, por edhe fëmij
kur trupat tanë të lidhen dhe të
bashkohen,
kur vetëm një të dëshiroj-të jem përgjithmon e tij.

2 Re: Si do të jet? prej Sat 19 Jan 2013, 19:10

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehhhhhh kur ta shoh do dridhem e tera;edhe pse sduhet tjem e turpshme serish ndjenjat si fsheh dot


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons