Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 5]

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
une do te shkoja tek te gjithe miqte e mi te forumit po ju???????????/

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ne tenden


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
ne tenden

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
ke ines e towiwi

Vizitor

avatar
Vizitor
@Engjelli_blu shkruajti:ke ines e towiwi
Tek e jotja kam shume deshire

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
Kristina shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:ke ines e towiwi
Tek e jotja kam shume deshire
do jesh e para qe do dish daten

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
te miqve te mi

Ylli

avatar
Antar Special
Antar Special
Kush te me ftoj ne te saje/tijen do shkoj

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
anna shkruajti:te miqve te mi

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
te engjelli blu


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
te miqve te mi por sedi ne do i kem me miq sepse qe tani me jane kundervene

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Ne tenden ANNA.

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Ne tenden ANNA.
flm edhe une ne tenden

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:te engjelli blu

Vizitor

avatar
Vizitor
@Engjelli_blu shkruajti:
Kristina shkruajti:
@Engjelli_blu shkruajti:ke ines e towiwi
Tek e jotja kam shume deshire
do jesh e para qe do dish daten

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
Kristina shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
Kristina shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:ke ines e towiwi
Tek e jotja kam shume deshire
do jesh e para qe do dish daten
do behesh deshmitarja se deshmitarin e kena

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
kush do martohet do i shkoj

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Ne dasmen e atij / asaj qe me fton


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

Vizitor

avatar
Vizitor
@Engjelli_blu shkruajti:
Kristina shkruajti:
@Engjelli_blu shkruajti:
Kristina shkruajti:
@Engjelli_blu shkruajti:ke ines e towiwi
Tek e jotja kam shume deshire
do jesh e para qe do dish daten
do behesh deshmitarja se deshmitarin e kena
eshte ndonjecik i bukur deshmitari

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
kush martohet do i shkoj

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
te te gjith


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Vizitor

avatar
Vizitor
Une tek Engjelli blu..nqs jam mire kam shume deshire

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Tek te gjithe do shkoja


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

Vizitor

avatar
Vizitor
Te Laksi

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Kur te vij kjo dite do te te ftoj ok


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

Vizitor

avatar
Vizitor
Dua shkruajti:Kur te vij kjo dite do te te ftoj ok
Ishallah

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Dua shkruajti:Tek te gjithe do shkoja


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
Te askujt pa e ber timen

Melodia

avatar
Princeshe
Princeshe
te kunates se nuk do te martohet

Vizitor

avatar
Vizitor
@Melodia shkruajti:te kunates se nuk do te martohet
kur moj e s na tha gje

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 5]

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons