Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
1.Te behesh i famshem, i fuqishem dhe i pasur

2.Ta trajtoni universin si te ishte nje menu qe do mund te permbush cdo deshire tuajen

3.Deshire e zjarrte per ‘liri’ qe te plotesoni dhe deshiren tuaj te fundit. Nuk eshte liri, por roberi e mendimeve tuaja

4.Duke kerkuar kenaqesi te tepruara. Shpesh behen te merzitshme, ndonjehere edhe shqetesuese

5.Te hakmerresh ne menyra me pasoja te renda ndaj dikujt qe ju ka lenduar. Duke vepruar keshtu edhe ju shnderoheni si ata, duke lenduar serisht veten

6.Duke supozuar se cdo gje do t’ju beje te lumtur. Parashikime te tilla shpesh nuk realizohen

7.Duke pritur vetem levdata dhe asnje kritike. Pa kritike nuk mund te perparosh

8.Duke i nenshtruar te gjithe armiqte tuaj. Armiqesia nuk sjell lumturi

9.Duke mos u perballur asnjehere me veshtiresi. Kjo gje ju ben me te dobet dhe te pambrojtur

10.Duke i shpenzuar te gjitha mundesite per te kenaqur vetem veten tuaj. Alturizmi dhe meshira jane rrenjet e lumturise se verteteKeto jane 10 gjerat me te shpeshta qe njerezit mendojne se do te mund ti bejne te lumtur por qe ne te vertete nuk ndodh keshtu


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons