Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Modeli mashkullor që pëlqehet më shumë prej femrave kohët e fundit, është ai që paraqet shëndet, mirëqenie dhe prani të detit në fytyrën e tij…

Në këtë mënyrë, është duke u larguar imazhi i preferuar deri më sot, i një mashkulli disi rebel, indiferent dhe me tipare të rregullta.

Për femrat, mjafton që të mashkull të rrezatojë mirëqenie apo diell në fytyrën e tij dhe ai është më i përzgjedhuri prej tyre.

Një fakt i tillë pohohet nga një ekip i kërkuesve britanikë, nga Universiteti i Nottinghamit, në një studim të tyre botuar në revistën shkencore “Evolution and Human Behaviour”.

Sipas tyre, po vjen në rënie pëlqyeshmëria e “mashkullit klasik”. Dhe se femrat ndihen më të kënaqura me një njeri që edhe pse mund të jetë shumë i nxirë, mbetet simpatik gjithsesi.

Kërkuesit pohuan gjithashtu se mes një mashkulli nga Evropa veriore dhe një të tilli që ka kaluar gjithë verën në plazhet e Spanjës apo Greqisë, femrat me siguri që do të zgjidhnin këtë të fundit…


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons