Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Pa dalë mirë nga burgu, vjedhë një bankë prej Thu 12 Apr 2012, 21:24

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Adam Ashe i kanë mjaftuar 2 orë liri që të kthehej sërish andej nga erdhi.

Ajo çka mund të themi me siguri është fakti se sistemi i dënimeve nuk po arrin të “korrigjojë” sjelljen e të burgosurve.

Adam Ashe sapo kishte kryer një dënim prej dy vitesh (tentoi të vinte zjarr në një zyrë postare dhe u mbrojt duke thënë se ishte një xhest proteste kundër luftës në Irak dhe Afganistan), e po kthehej në shtëpi me autobus.

Në shtëpi, Ashe, nuk mbërriti kurrë, pasi fillimisht mendoi të bënte diçka tjetër.

Ai hyri në një bankë dhe tentoi plaçkitjen e saj, duke i bindur kasierët se ishte i armatosur dhe ato i dhanë të gjithë të hollat.

Megjithatë Ashe nuk kishte vënë re praninë e një makine policie që ndodhej jashtë bankës, ku agjenti Farley sapo e vuri re diçka të tillë u fut në aksion dhe e arrestoi menjëherë Ashe.

Liria e tij duhet thënë se nuk zgjati as 2 orë.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons