Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Një 13-vjeçar, falë reflekseve të tij, ka shpëtuar klasën nga një aksident i rëndë rrugor. I ulur në një nga radhët e para të autobusit të shkollës në Washington, befasi ai ka vërejtur se shoferit i kishin rënë të fikëtit.

Në atë situatë, Jeremy Wuitschick, kuptoi se mjeti ishte plotësisht jashtë kontrolli. Atëherë mori në dorë timonin dhe falë manovrave të duhura, dalëngdalë arriti të ndalojë autobusin përgjatë rrugës. Kështu, të 15 shokët e shkollës që gjendeshin në autobus arritën të shpëtojnë.
E gjithë skena është filmuar nga një kamerë e cirkuitit të mbyllur, që ishte vendosur brenda autobusit, ndërkohë që policia vendëse ka thurur lavde për djaloshin-hero. “Bëri ekzaktësisht atë që duhet të bënte, me energji të madhe dhe pa humbur qetësinë. Meriton të gjithë duartrokitjen e shokëve të tij dhe tonën”, ka komentuar shefi i policisë së zonës.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons