Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Janë tre shenja që s’gabojnë kurrë. Për të njohur dikë që ushqen një zili të paparë ndaj jush, edhe pse mund t’ju hiqet si mik i mirë. Nëse i njeh ato, arrini ta zotëroni atë ndjenjë, e cila mund t’ju bëjë edhe keq, përveçse ju krijon shqetësim dhe shpifje ndërsa e vini re.

1) Nuk ju sheh kurrë në sy.

Eshtë shumë e vështirë për një ziliqar të ketë forcën për t’u përballur me sytë tuaj, nëse ai ndjen ligësi ndaj jush. Gjithmonë një njeri i tillë sheh anash, në mënyrë jo të drejtpërdrejtë dhe shumë të pabesë.2) E ka shmangien në gjak.

Ai ka lindur bashkë me të. Me shmangien. Mënyrën më të mirë për të, që të mos shfaqë atë që ndjen vërtet ndaj jush. Për shembull, nuk ju jep kurrë dorën, shmang takimet me ju si edhe dhënien e informacioneve ndaj jush.3) Eshtë formal dhe pak spontan.

Mënyra e tij e kontaktit me njerëzit e tjerë, është përgjithësisht e ftohtë dhe shumë spontane.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons