Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Me thjeshte: Eshte nje ishull qe ka nje liqen, ne brendesi te ketij liqeni ka nje ishull ne te cilin ka nje liqen tjeter dhe brenda ketij liqeni ka nje ishull!

Pika Vullkan eshte nje vend ne Filipine qe ndodhet ne brendesi te Crater Lake, e cila eshte ne brendesi te Volcano Island, e cila eshte brenda liqenit Taal, kjo e fundit eshte ne brendesi te ishullit Luzon. Kjo eshte e gjitha pjese e kompleksit vullkanik te Vullkanit Taal.

Vullkani eshte formuar per shkak te shperthimeve masive prehistorike, dhe eshte ende aktiv sot. Ky eshte nje destinacion mjaft i frekuentuar per turistet, jo vetem per shkak te formimit te ishujve ne brendesi te liqeneve qe ndodhen brenda ishujve te tjere por edhe per shkak te bukurive te medha natyrore qe ofron ky vend.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons