Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Tortat ‘e krisura’ martesore prej Thu 12 Apr 2012, 12:47

Ylli

avatar
Antar Special
Antar Special


Kur takohen dy të rinj me fantazi të bollshme në kombinim me duart e magjishme të mjeshtërve të tortës, krijohen tortat më të ‘krisura’ martesore.
Tortat martesore janë sfidat më të mëdha të mjeshtërve të tortave. Duke qenë se shumica e atyre që martohen kërkojnë torta tradicionale, punëtorët nëpër ëmbëltore nuk e kanë të vështirë ta kryejnë punën e tyre.

Megjithatë, sfida kryesore vjen kur dikush kërkon diçka krejtësisht tjetër. Në këtë rast, mjeshtri duhet ta shfaqë kreativitetin e vet, në mënyrë që të bëjë diçka të pazakonshme. Ju sjellim disa nga tortat më të ‘krisura’ martesore. /Telegrafi/Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons