Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Per nje enderr qe ngeli enderr. prej Wed 11 Apr 2012, 17:00

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
JANE FJALE QE ME GUXIM NUK KAM TE TI THEM...JANE NDJENJA QE ME PO SHUHEN....POR JANE DHE CASTE QE ME MUNGON...DHE ATY...DHE ATY ME VIJNE TE GJITHA NE MEND....
JANE MOMENTE TE VESHTIRA QE SHUME HERE TE KAM PASUR TY TRUPROJE KAQ VJET...POR TANI VETEM NJE TELEFONATE NUK HARIN TE MBUSHE BOSHLLEKUN QE ME KA LENE PRANISHMERIJA JOTE NE JETEN TIME....
TE GJITHA KANE MBARUAR ..TE GJITHA ME ..DHE PER TE QENE ME BASHKE NUK MUNDEM DOT ....
SHKATEROVA GJITHCKA QE TE PERKISTE DHE BASHKE ME TO DHE MUA...POR NDERKOHE HARROVA TE SHKATEROJA DHE KUJTIMET TONA....NDJENJAT QE NA LIDHEN PER KAQ VJET...
NUK DUA ME ASGJE NGA TY...VETEM PER ATO QE ME MUNGOJNE KUR NUK KAM ME FORCE TE LUFTOJ....KUR NUK KAM ME FORCE TE THEM VAZHDOJ....SEPSE THJESHT NUK PO VAZHDOJ....JAM NE NJE PIKE AKOMA....ATY KU ISHA KUR TE THASHE IKE....
AKOMA GJEJ FORCEN TE TE SBOJ DHE TE TE LARGOJ NGA VETJA...POR AKOMA NUK KAM GJETUR FORCEN TE LARGOHEM UNE NGA TY...TE TE SHUAJ GJITHMONE NGA ZEMRA...
BESOJA DERI TANI QE PO...JA KISHA ARITUR QELLIMIT DHE ME KISHA SJELLE EKUJLIBRIN NE VETEN TIME DHE NE MARDHENJEN TONE...POR JE GJITHMONE ATY ...DHE UNE VESHTIRESOHEM SHUME HERE TE SHIKOJ PERPARA......
THJESHT ATO QE NUK MUNDEM DOT TE TE THEM I KETU...AKOMA SE SKEFTOMAI KOYLOYKI MOY.....POR TE GJITHA KANE MARE FUND!!!!

2 Re: Per nje enderr qe ngeli enderr. prej Sat 19 Jan 2013, 19:36

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
Kisha nje enderr per te vazhduar,e kishim nje jete per te vazhduar...Por ndodhi qe endrra nuk u realizua,se nga ata te dy ajo u shua.Merrja lapsin e fletoren qe te shkruaja ca poezi,se me gjithe mend kisha rene ne dashuri.Qendroja tere diten duke te menduar,tere naten per ty duke enderruarmra sa s;me dilte nga kraharori,shpesh here fshehurazi buzeqeshje te dhuroja.Por ja qe gabova,dhe per ty asaj i tregova.Kisha ndertuar endrra per ty,nuk ta thoja dot ne sy.Shpresoj qe ju te dy te lumtur te vazhdoni,edhe pse thelle ne zemer do te me lendoni.I dashur vazhdoje jeten,nuk do ta marresh vesh kurre te verteten.Te doja shum e jo ajo,por e beri nga inati se te doja un.Mungesen tende do ta harroj,e vetme perpara do te vazhdoj.Eshte e veshtire qe ne ket bot te gjesh nje dashuri qe nuk te fal lot.Lamtumire dhe shpresoj ne te ardhmen qe te kem me vershtiresi dhe ti kaloj pengesat,te kem kujdes nga kthesat.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

3 Re: Per nje enderr qe ngeli enderr. prej Sat 19 Jan 2013, 19:37

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
.....Kurre mos u mundo te harrosh nje person qe sa here e sheh te rreh zemra fortt..
Dhe 1 gje...Thuaji F*ck off kreanrise se ajo te vrett..


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons