Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

forumista/te Ku keni qejf t'ju puthin te dashurit/at tuaj/ja

ne fytyr
 
Tek buzet
 
Ne gush
 
Ne gjoks
 
Ne qafe
 
.Tek pjeset e harruara te trupit.
 
Tek kembet
 
TEK duart
 

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Un permenda disa prej tyre sepse ka shume shum hahah (kuptohet)secili ka deshiren e vet keshtu qe vazhdoni po mos shkretoni

Vizitor

avatar
Vizitor
NORMALE 2

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ne buz eshte me bukur


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
ne buze qafe ku te doje ai

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
u tja ket qefi asaj


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Vizitor

avatar
Vizitor
Ate moment qe do e takoj eshte gjeja e fundit qe do mendoj se ku.....te con vete ndjenja.

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Ne fytyr dhe qaf


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Kristina shkruajti:Ate moment qe do e takoj eshte gjeja e fundit qe do mendoj se ku.....te con vete ndjenja.

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Fytyr me pelqen shume


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ku te doj ajo


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

SpOrTiStI

avatar
VIP
VIP
Ku ti teket le te puth skam shum dallime ne kte pik

Vizitor

avatar
Vizitor
Kristina shkruajti:Ate moment qe do e takoj eshte gjeja e fundit qe do mendoj se ku.....te con vete ndjenja.

SpOrTiStI

avatar
VIP
VIP
Kristina shkruajti:
Kristina shkruajti:Ate moment qe do e takoj eshte gjeja e fundit qe do mendoj se ku.....te con vete ndjenja.

Mir e ke ti te keqen po kujdes mos gabojen ndjenjat e puth gishtat e kebes

Vizitor

avatar
Vizitor
@SpOrTiStI shkruajti:
Kristina shkruajti:
Kristina shkruajti:Ate moment qe do e takoj eshte gjeja e fundit qe do mendoj se ku.....te con vete ndjenja.

Mir e ke ti te keqen po kujdes mos gabojen ndjenjat e puth gishtat e kebes
me pelqen e atje more

Vizitor

avatar
Vizitor
Fytyr,,buze dhe qafe

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ne buze


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons