Forumi Kuq E Zi
Rusi, art mbi godinat e vjetëruara Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Rusi, art mbi godinat e vjetëruara Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Rusi, art mbi godinat e vjetëruara Empty Rusi, art mbi godinat e vjetëruara prej Wed 11 Apr 2012, 13:29

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Nikita Nomerz është artisti që po i jep një buzëqeshje rrugëve të Rusisë. Fytyrat që vizaton ai janë pjesë e ekspozitës me titull “Muret e gjallë”. Nomerz ka udhëtuar në shumë qytete ruse për të vizatuar fytyra të ndryshme në muret e godinave të vjetra dhe të braktisura.Vende të harruara në qytete si Perm, Nizhniy Novgorod dhe Irkutsk janë ndriçuar nga fytyrat e artistit të palodhur.Ai shkruan në blogun e tij se nuk shpenzon shumë kohë në punë, madje ka raste që mbaron veprën brenda një ore. Koha e shpenzuar varet nga përmasat e objektit dhe të idesë së tij.


Rusi, art mbi godinat e vjetëruara Article-0-12884F1C000005DC-387_638x373Rusi, art mbi godinat e vjetëruara Article-0-128850C8000005DC-469_308x425Rusi, art mbi godinat e vjetëruara Article-0-1288514B000005DC-146_640x443tch

2Rusi, art mbi godinat e vjetëruara Empty Re: Rusi, art mbi godinat e vjetëruara prej Sat 30 Mar 2013, 12:48

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
ruset budalla jan po kto pamje qenkan tmahnitshme


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons