Forumi Kuq E Zi
Hamburgeri 2-vjeçar  Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Hamburgeri 2-vjeçar  Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Hamburgeri 2-vjeçar  Empty Hamburgeri 2-vjeçar prej Wed 11 Apr 2012, 13:25

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Fotografja njujorkeze Sally Davies festoi dyvjetorin e projektit të saj ‘Happy Meal’. Ky projekt konsiston në fotografimin e një hamburgeri që amerikania e ka blerë në vitin 2010 dhe të cilit i bën foto çdo ditë duke treguar se ushqimi është ruajtur shumë mirë edhe pse ka kaluar shumë kohë.
“Nuk më besohet që kanë kaluar dy vjet që kur e kam blerë. Unë dukem dy vite më e vjetër, ndërsa hamburgeri nuk ka ndryshuar aspak pamje”, theksoi Davies për agjensinë ‘Efe’.Eksperimenti nisi me blerjen e hamburgerit më 10 prill të vitit 2010 dhe Davies ka dashur të provojë që hamburgeri ka përbërës që nuk janë të mirë për shëndetin. Deri tani vetëm buka është tharë, ndërsa mishi është zvogëluar paksa, por nuk ka ndryshuar pamje. Davies shprehet se kjo tregon që hamburgerat që hanë fëmijët kanë shumë pak vlera ushqyese.

Sally Davies ka 15 vjet karrierë si fotografe.
tch

2Hamburgeri 2-vjeçar  Empty Re: Hamburgeri 2-vjeçar prej Sat 30 Mar 2013, 12:47

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
pffffffff hajn si kafshet e mbrapa ankohen se pse jon obezz


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons