Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Revista e njohur amerikane “Globe” duket se nuk do t’i ketë punët mirë me burrin më të fuqishëm të botës. Sipas “Globe”, Zonja e Parë e SHBA-ve ka një lidhje jashtëmartesore sekrete me një agjent specialNë lajmin kryesor të faqes së parë, “Globe” shkruan se, “Michelle largohet natën nga shtëpia e Bardhë për t’u takuar me të dashurin e saj, ndërsa i shoqi po lufton për të ruajtur qëndrimin aty edhe për një mandat tjetër”.“A po e tradhton ajo Presidentin Barack Obama?!? Ne ndjejmë se po afrohet një skandal”,- shkruan revista “Globe Magazine”, e cila insiston se, ka hulumtuar dhe ka fakte për vërtetësinë e lajmit. / G.Ndoja

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons