Forumi Kuq E Zi
R. Carlos: Ronaldinho tek Anzhi, e pavërtetë Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
R. Carlos: Ronaldinho tek Anzhi, e pavërtetë Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

Anonymous
Vizitor
R. Carlos: Ronaldinho tek Anzhi, e pavërtetë Ronaldinho“Nuk e di nga dalin këto lajme, sipas të cilave Anzhi Makhachkala është duke biseduar për tranferimin e Ronadinhos. Ndërhyj për të thënë që nuk është asgjë e vërtetë”.

Me këto fjalë të shkruara në rrjetin social “Twitter”, Roberto Carlos, ish trajneri dhe tani vetëm lojtar i klubit të Dagestanit bën të heshtin zërat, sipas të cilave ish fituesi i “Topit të Artë” mund të transferohej në Rusi, në ekipin e manjatit Kerimov, siç në fakt ishte shkruar nga shtypi lokal.

Klubi rus në verën që shkoi bëri për vete shërbimet e kamerunasit Samuel Eto, ndërsa kërkon që në formimin e ekipit të ketë emra të rëndësishëm të futbollit botëror për të plotësuar synimin e pronarit Kerimov, për ta bërë ekipin nga Dagestani një superfuqi në Rusi dhe më gjërë.
TCH

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons