Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Victoria vjen me një imazh të ri prej Sat 07 Apr 2012, 21:45

Vizitor

avatar
Vizitor
Fansat e kanë parë Victoria Beckham shumë shpesh të ndërrojë stilin e saj. Por këtë herë ajo vjen me një imazh ekzotik, me flokë të kuqe, make-up të rëndë, një pamje goditëse për kopertinën e Harper's Bazaar China. Nëna e katër fëmijëve, në setin fotografik të radhës është transformuar 100 për qind.Ajo që të bie në sy janë jo vetëm mënyra e stilimit të flokëve, fustani aziatik, por edhe vetullat e ngritura lart, në një formë mjaft të ndryshme nga ajo që jemi mësuar t'i shohim personazhet e botës së spektaklit.Vic gati-gati duket si irreale me këtë pamje të re dhe të ndryshme.

Seti fotografik është realizuar nga fotografi i famshëm kinez Chen Man, i cili është i njohur për efektet dramatike që u jep fotove.

Në intervistë, Vic thotë se përfaqëson në përgjithësi gratë e zakonshme, kur bëhet fjalë për krijimet e saj në veshje.

Victoria shpjegoi se qëkur u bë stiliste ajo preferon që të veshë rrobat e saj vetë dhe kështu ndihet më afër me konsumatoret.
TCH

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons