Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Tre studentë gjermanë po ofrojnë shërbime seksuale për studentet femra duke pretenduar se kështu i ndihmojnë ato të mposhtin stresin dhe të përmirësojnë rezultatet në shkolla.

Tre studentët e degës së biznesit në universitetin Mannheim i ofrojnë shërbimet falas duke pretenduar se janë kampionë të emancipimit seksual.

“Ne po fokusohemi tek studentet femra për shkak se ato e përjetojnë keq seksin për një natë. Mbi të gjitha, femrat që kanë dëshirë të bëjnë pak qejf shpesh cilësohen si të përdala,” thotë njëri prej tyre për Der Spiegel.

Të tre e kanë mbushur kampusin universitar me postera të shërbimit të tyre.

Deri më tani thonë e kanë marrë 82 mesazhe, edhe pse shumëkush i sheh njoftimet dhe qesh. Motoja e tyre është: Vlerësime më të mira përmes seksit të mirë./tema


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons