Forumi Kuq E Zi
Vajza qe “perdhunon” pemen (VIDEO) Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Vajza qe “perdhunon” pemen (VIDEO) Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Vajza qe “perdhunon” pemen (VIDEO) Empty Vajza qe “perdhunon” pemen (VIDEO) prej Sat 07 Apr 2012, 18:33

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Kjo video eshte regjistruar nga nje aparat telefon gjate nje feste qe po organizohej ku nje vajze e alkoolizuar ka dhene vertete nje show te cuditshem per njerezit aty prane sikurse per te gjithe ata mijera te tjere qe e shohin tashme kete video ne youtube.

Vajza e dehur, fillon dhe ben gjeste teper te cuditshme, duket sikur ajo deshiron te kryeje marredhenie por pyetja qe shtrojne te gjithe eshte: “A eshte e vetedijshme kjo vajze qe ajo cka perballe eshte nje peme dhe jo nje mashkull?”./LajmiDites/


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2Vajza qe “perdhunon” pemen (VIDEO) Empty Re: Vajza qe “perdhunon” pemen (VIDEO) prej Tue 10 Apr 2012, 18:08

maria1984

maria1984
Princeshe
Princeshe
u prish dynjaja

3Vajza qe “perdhunon” pemen (VIDEO) Empty Re: Vajza qe “perdhunon” pemen (VIDEO) prej Tue 10 Apr 2012, 18:36

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
eh cka heq pema ahahahha


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

4Vajza qe “perdhunon” pemen (VIDEO) Empty Re: Vajza qe “perdhunon” pemen (VIDEO) prej Wed 11 Apr 2012, 17:32

maria1984

maria1984
Princeshe
Princeshe
po mir skishte ndonje mashkull aty afer apo sia dilnin dot mban

5Vajza qe “perdhunon” pemen (VIDEO) Empty Re: Vajza qe “perdhunon” pemen (VIDEO) prej Wed 11 Apr 2012, 17:43

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
hahahah epo dashuria nuk njeh mosh, fe, gjini, rrac, kafsh, bim etj etj ahahah Vajza qe “perdhunon” pemen (VIDEO) 1416650876


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

6Vajza qe “perdhunon” pemen (VIDEO) Empty Re: Vajza qe “perdhunon” pemen (VIDEO) prej Sat 30 Mar 2013, 12:52

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
nnnccnnccnn kulmi injorances ca vajza se meritrojn tjetojn ne ket bott


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons