Forumi Kuq E Zi
Si te provojm antivirusin nese funksionon apo jo... Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Si te provojm antivirusin nese funksionon apo jo... Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Pershendetie Miq Smile

Sot do tju tregoj se si te provoni Antivirusin nese punon apo jo...

Ateher per te provuar kte, ne duhet te krijojm nje VIRUS fallco Wink Kush ka frik mos ta provoj Si te provojm antivirusin nese funksionon apo jo... 1416650876

Hapim nje "Notepad" duke klikuar te START, pastaj te Run shkruajm NOTEPAD dhe klikojm OK, pasi hapet notepad atje vem kte kodin qe kam shenuar me posht.
Kodi:
X5O!P%@AP[4\PZX54(P^)7CC)7}$EICAR-STANDARD-ANTIVIRUS-TEST-FILE!$H+H*


Pastaj i japim Save dhe i vem si emer: KUQEZI.ALBANIANFORUM.NET dhe pasi e ruajm shohim nese Antivirusi e kap apo jo, nese nuk e kap, ai antivirus nuk ben.
Shikoni dhe vidjon me posht....


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons