Forumi Kuq E Zi
Videoklipi “për të rritur” i Lopez-Smart Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Videoklipi “për të rritur” i Lopez-Smart Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Me Jennifer Lopez që është shndërruar në një prej ikonave të muzikës edhe falë pamjes së saj jashtëzakonisht tërheqëse, nuk ishte një çudi që i dashuri i saj, Casper Smart, nuk mundi t’i rezistonte në videoklipin e një kënge të re të publikuar prej këngëtares. 42-vjeçarja Lopez dhe i dashuri i saj 18 vjet më i ri shfaqeshin në një kërcim erotik, në videon e “Dance Again”, të prezantuar të enjten gjatë serisë së “American Idol”.Gjithashtu, video kishte edhe disa skena të reja joshëse, me Lopez që tregon se vazhdon të mos ndiejë efektet e moshës.Ndërsa prezantoi videoklipin, bashkëgjyqtari i spektaklit të ngjashëm me “The Voice of Albania” në SHBA, Ryan Secrest, përfitoi nga rasti për të pyetur Jennifer rreth lidhjes së saj me Casper.

”Kemi një ndienjë të veçantë midis nesh. Xhirimi i videoklipit ishte shumë argëtues dhe kënga është e mbushur me shumë gëzim”, tha Lopez.
Videoklipi “për të rritur” i Lopez-Smart Smart2Videoklipi “për të rritur” i Lopez-Smart Smart3Videoklipi “për të rritur” i Lopez-Smart Smart1

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons