Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Pishina në vend të ballkoneve. Kjo ka qenë ideja e arkitektëve, për një ndërtesë në Mumbai.E njohur si Aquaria Grande, qiellgërvishtësja 37-katëshe është projektuar dhe do të ndërtohet falë bashkëpunimit të arkitektit James Law, që jeton në Hong Kong, dhe kompanisë indiane të pasurive të patundshme Wadhwa Group.Kopleksi do të ketë 200 apartamente, parking makinash në tre kate, palestër dhe sauna.Por jo të gjithë e kanë parë pozitivisht risinë e zëvendësimit të ballkoneve me pishina të rrethuara nga mure qelqi.Madje, disa e kanë cilësuar si “makth arkitekturor”. Shkrimtari Jesus Diaz shprehet se ndërtesa do të jetë vend ku aksidente fatale mund të ndodhin.“Pavarësisht se si e quani ju, për mua është një çmenduri”, thotë ai.Ata që mbrojnë idenë e re të projektuesve e kanë cilësuar ndërtesën si një kompleks rezidencial që do t’u dhurojë banorëve panorama mahnitëse. / Gazmira Ndoja

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons