Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
1. Dergoji Mesazhe Te Embla
2. Dhuroji…Shallin Tend
3. Ledhatoje Tek Koka
4. Thuaji Qe Eshte e Bukur Dhe Pse Eshte e Veshur Me Pizhama
5. Leri Qe Te Prishi Floket e Tua
6. Perqafoje Fort Dhe Thuaji Qe e Do
7. Thjeshte Perqafoje
8. Fale Per Gabimet Qe Ajo Ben
9. Kerkoji Te Falur Per Gabimet Qe Ti Ben
10. Qesh Bashke Me Te
11. Beje Qe Te Ndihet e Rendesishme
12. Kushtoji Gjithmone Vemendje
13. Kur Te Thote Se Ka Ftohte , Perqafoje
14. Kur Te Bej Si e Merzitur Ti Puthe
15. Puthe , Puthe , Puthe , Pa Asnje Arsye ?
16. Mos i Thuaj Qe Te Ndryshoj , Sepse Eshte Perfekte Ne Menyren e Saj
17. Kafshoje Kur Ta Puthesh
18. Kujtoni C’do Gje Qe Keni Bere Bashke
19. Mos e Zhgenje , Sepse Ajo Ka Besim Tek Ti
20. Mos i Bej Premtime Nese Nuk Je Ne Gjendje Ti Mbash Ato
21. Shikoje Me Nje Embelsi Sikur Po Shikon Nje Femije
22. Ule Gjithmone Ne Gjunjet e Tua
23. Perkedheli Fytyren
24. Dedikoji Gjithmone Kenge Romantike , Nuk Merzitet Me Zgjedhjet e Tua
25. Puthe Tek Hunda
26. Mbaje Perdore Perball Shoqerise Tende
27. Mos Ki Turp Asnjehere Per Te
28. Beso Verberisht Tek Ajo
29. Adhuron Kur Je Tmerrsisht Xheloz , Sidomos Edhe Kur Ajo Eshte Me Shoqerine e Saj
30. Bej Gjithcka Per Ta Pare , Qofte Edhe Per 5 Minuta
31. Shkruaji Dedikime Ne Mure
32. Ledhatoje
33. Mos i Fol Asnjehere Per Ish Te Dashuren Tende , Nuk Do Kishte Guxim Te Te Shikonte Ne Sy Pastaj
34. Mos e Genje Asnjehere
35. Mos Shiko Femra Te Tjera Ne Rruge , Duhet Te Kesh Sy Vetem Per Ate
36. Dergoji Mesazhe Edhe Pse Je Larg
37. Dergoji Gjithmone Zile , Sepse Gezohet Kur Ti e Mendon
38. Asnjehere Mos Harro Vendi Me i Bukur Ne Bote Eshte Ne Krahet e Saj
39. Qendro Ne Telefon Me Ate Edhe Pse Nuk Keni Se Per C’fare Te Flisni
40. Puthe Atehere Kur Eshte Duke Rene Shi
41. Beji Fotografi Sa Here Qe Ajo Deshiron
42. Kafshoje Tek Gusha
43. Preke , Sepse Asaj i Behet Qejfi
44. Nese Te Quan Budalla , Do Te Thote Se Te Do Dhe Eshte e Cmendur Pas Teje
45. Nese Fillon Dhe Merzitet Me Ty , Thuaji Qe Eshte Femra Me e Bukur Ne Bote
46. Degjoje Gjithmone Kur Ajo Do Qe Te Nxjerri Ate Mllef Qe Ka Perbrenda
47. Dergoji Gjithmone Mesazhe Ne Mengjes Po Ashtu Edhe Para Se Te Flesh Gjume
48. Shikoje Gjithmone Ne Sy Dhe Buzeqeshi
49. Adhuron Kur i Vendos Doren Ne Fytyre Nderkohe Qe Je Duke e Puthur
50. Shtepia e Vetme Qe e Ben Te Ndihet Mire Je Vetem Ti
51. Te Shkosh Dhe Ti Thuash ” Ti Je Vetem e Imja ”
52. Adhuron Kur Je Ti Ai Qe e Kerkon
53. Kur Jeni Duke u Zene , Deshiron Te Beje Paqe Edhe Pse Ti e Ke Gabim
54. Beji Dhurata Pa Asnje Arsye
55. Beje qe Te Perjetoj Nje Perralle
56. Flisni Me Mesazhe Gjithe Naten Edhe Pse Ju Vjen Gjume
57. Ngreje Hopa
58. Te Mendon Gjithmone Dhe Shpreson Qe Edhe Ti Je Duke Bere Te Njejten Gje
59. Qendroji Gjithmone Badigardi i Saj , Askush Nuk Duhet Ta Lendoj Apo Ta Ofendoj
60. Per Ate Ta Ledhatosh Eshte Me Mire Sesa Te Bej Dashuri
61. Luan Mendsh Kur e Quan Vogelushe Apo Lepurushe
62. Duaje , Duaje Sinqerisht
63. Shkoni Dhe Vdisni Bashke
64. Perqafoje Nga Mbrapa Kur Nuk e Ka Mendjen
65. Beni Shume Foto Bashke , Adhuron Te Kujtoj Castet e Lumtura Qe Keni Kaluar Bashke
66. Mos e Harro Kurre , Sepse Ajo Nuk Do Ta Bej
67. Kur Eshte Gati Per Te Ikur , Ti Kape Perkrahu Dhe Perqafoje
68. Prite Gjithmone Sa Here Qe Del Nga Shkolla
69. Ji Pak i Keq
70. Parfumoi i Gjithi , Adhuron Kur Te Perqafon Dhe Ere Ty Te Merr
71. Leri Gjithmone C’do Mengjes Nga Nje Trendafil Siper Bankes Se Shkolles
72. Pelqen Te Flej e Perqafuar Nga Ty
73. Humb Sa Here Qe Shikon Ate Ne Momentin Qe Eshte Duke Fjetur
74. Shqetesohu Gjithmone Per Ate
75. Mbyte Me Fjale Te Bukura Dhe Te Embla
76. Coje Atje Ku Ajo Deshiron Te Shkoj
77. Enderroje , Sepse Ajo e Ben Gjithmone
78. Shqetesohu Per Gjendjen e Saj Shpirterore
79. Deshiron Te Jete Dashuria Jote e Pare Dhe e Fundit
80. Beje Qe Te Bie Me Shume Ne Dashuri Me Ty , Me Shume Sa Thote Ajo
81. Beje Te Ndohet e Jotja
82. Fol Gjithmone Per Ate
83. Nese Eshte Nevoja , Rreziko Per Te
84. Pyete Gjithmone Sesi Eshte
85. Lere Me Nje Ane Krenarine Tende
86. Behu Gjithmone Xheloz , Ne Momentin Qe Duhet
87. Mos Ji Shume Posesiv , Heret Ose Vone Mund Te Lodhet Me Ty
88. Beje Te Ndihet e Mbrojtur
89. Mos i Thuaj Kurre ” Jo ” , Sepse Nese e Ben Mbrapa Do i Plotesosh Te Gjitha Tekat Qe Ajo Do
90. Mos Ja Lesho Asnjehere Doren
91. Habite C’do Dite
92. Rrite Ti
93. Kujdes Ku Flet , Sepse Kur Thua Nje Budallallik e Ben Te Ndihet Keq Dhe e Kujton Perjete
94. Nese Ajo Ndihet Keq , Duhet Te Ndihesh Edhe Ti
95. Luaj Mendsh Per Te , Ashtu Sic Ajo Luan Mendsh Per Ty
96. Vendos Gjithmone Ne Vendin e Pare , Gjithmone
97. Mos e Ler Kurre Pas Dore , Mund Ta Humbasesh
98. Imagjino Te Jetosh Nje Jete Vetem Me Ate
99. Jeta Jote Tani Ka Nje Sens Fal Asaj
100. Jeta e Saj Ka Nje Sens Fal Teje


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
57

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Ajo shkruajti:57
sja vlen te ngrehet e gjitha hoap, vetem kemt


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Vizitor

avatar
Vizitor
36. Dergoji Mesazhe Edhe Pse Je Larg

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
64. Perqafoje Nga Mbrapa Kur Nuk e Ka Mendjen

Vizitor

avatar
Vizitor
Ta tradhtosh

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
Berti shkruajti:Ta tradhtosh
e humb madje pergjithmon

Vizitor

avatar
Vizitor
Ajo shkruajti:
Berti shkruajti:Ta tradhtosh
e humb madje pergjithmon
kis jo ty

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
njejt i bie

Vizitor

avatar
Vizitor
Ajo shkruajti:njejt i bie
ti e di qe une nuk jam i till

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
Berti shkruajti:
Ajo shkruajti:njejt i bie
ti e di qe une nuk jam i till
vet e the ti un se thash

Vizitor

avatar
Vizitor
Leket e bejn

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
mir te duket ty apo

Vizitor

avatar
Vizitor
Ajo shkruajti:mir te duket ty apo
Pse se bejn

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
Berti shkruajti:
Ajo shkruajti:mir te duket ty apo
Pse se bejn
ti mos e be

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
Ajo shkruajti:57
sja vlen te ngrehet e gjitha hoap, vetem kemt
e bre vella se heret ja ke fillue

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
trecerekun e ketyre te beni ju meshkujt jeni okk


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons