Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Tur online në Shtëpinë e Bardhë prej Tue 03 Apr 2012, 14:28

Vizitor

avatar
Vizitor
Të vizitosh Shtëpinë e Bardhë në internet, me një tur virtual 360 gradë, tashmë është e mundur për të gjithë me një klikim të vetëm nga kompjuteri personal. Nga dita e sotme do të jetë e mundur falë një projekti të kërkuar me ngulm nga presidenti Barack Obama dhe zonja e parë, për ta kthyer shtëpinë-zyrë në “Shtëpinë e Popullit”.Përmes bashkëpunimit me Google Art Project, shtëpia në numrin 1600 të Pennsylvania Avenue nuk do të ketë më sekrete. Në tre vitet e fundit, që kur Obama është zgjedhur, kanë qenë rreth 2.5 milionë personat që janë ftuar fizikisht nga “Familja e Parë”.
TCH

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons