Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Arjan Cani ne emisionin e tij “Majtas, jo, Djathtas” ne televizionin UTV ka dhene nje deklarate te forte dhe nje opinionin e tij personal kunder parades se Gay & Lesbikeve qe do te marshojne ne qytetin e Tiranes daten 17 Maj.Ai eshte shprehur shume qarte dhe me nje fjalor te papermbajtur per shkak te prekjes se drejtperdrejt dhe ndikimit te kesaj shoqate degjeneruese sipas tij per rinine shqiptare. -”Kjo parade nuk duhet lejuar dhe duhen marre me dru perpara, vertete jane te drejtat e njeriut dhe demokracia e cila siguron lirine e shprehjes & vetedeklarimit por te arrijme deri ne kete mase, kjo eshte fyese per popullin tone”-deklaron Cani.
Cani shton gjithashtu duke thene se: “Mjafton deklarata e tyre, tendencat e tyre seksuale, prirjet te cila vertete nuk jane humane por hajde se po i respektojme por neqoftese kjo parade do te lejohet te behet qofte ne Maj apo kurdo here tjeter, atehere kjo ka per te qene rrenimi i shoqerise shqiptare duke kaluar ne degradim, shthurje dhe fyerje ndaj moralit, parimeve dhe traditave te popullit shqiptar.
Kjo deklarate e forte e cila prek aktualitetin, politiken dhe te gjitha mediat ne vend, vjen menjehere pas debateve mbi lejimin ose jo te shoqates se LGBT te marshoje ne bulevardin e Tiranes ne 17 Maj.
Opssss nje genjeshter e vogel per 1 Prillin, na falni per mundimin qe lexuat kete artikull, se Arian Cani eshte pro parades gay kete e ka thene publikisht ne emisionin Zone e Lire……

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons