Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
SHBA-ja po kërkon të njihet me fituesit e lotarisë më të madhe në botë. Është bërë publike se tre bileta të shitura në Maryland, Kansas dhe Ilinois do të ndajnë një çmim rekord prej 640 milion dollarë.Përllogaritet se amerikanët kanë shpenzuar 1.5 miliard dolli për tu bërë pjesë e lojës së xhekpotit. Shuma rekord ka shkuar për shkak se asnjë biletë nuk rezulton fituese që prej fundit të janarit.Numrat fitues ishin 2, 4, 23, 38, 46 me mega boll 23.Pikat ku janë shitur biletat fituese do të marri nga 100 mijë dollarë ndërsa vetë fituesi do të zgjedhë mes një pagese të plotë me 26 këste ose një shumë më të vogël kesh në dorë.Deri tani çmimi më i madh i paguar në loto ishte 390 milion dollarë, që u dha në vitin 2007. /F.S/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons