Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Shumë adoleshentë kanë një fantazi në menunë e tyre të ushqimit, po për 9 vjeçarin Joshua nga New York është komplet ndryshe.

Ai vuan nga një sëmundje e rrallë që quhet eosinophilic esophagitis, pra është fatalisht alergjik nga të gjitha ushqimet.

Pica, bukë me vezë, gjalpë, sanduiç etj etj, ushqime, ai përveçse nuk i ha, as mund të ndiejë erën pasi sëmuret deri në pësimin e shok anafilaktik.

E vetmja gjë që ai mund të hajë, është vetëm ushqimi për bebe, si dhe një terapi me mjekime nga një mjek, i cili i merr përmes një tubi në barkun e tij.
Përsa i përket arsimit të tij, Është nëna e tij Cara që kujdeset, por ai ndjehet mjaft keq kur sheh autobusin e shkollës çdo mëngjes, ku ai nuk mund të jetë kurrë pjesë e tij.
Prindërit çdo minutë ndjehen në tension dhe ankth.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons