Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 "Flokët e Ëngjëllit" prej Sun 01 Apr 2012, 01:01

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

"Flokët e Ëngjëllit" është një fenomen i rrallë i natyrës, i cili deri tani ka sfiduar çdo shpjegim. Ai është i përbërë nga fije mëndafshi që lëshohen në tokë, por nëse përpiqesh t′i prekësh, do të zhduken përpara syve tuaj.Është një fenomen i njohur në të gjithë botën dhe është kryesisht i përhapur në Amerikën e Veriut, Zelandën e Re, Australi dhe në Evropën Perëndimore.Nuk ka asnjë dëshmi të njohur se çfarë e shkakton këtë substancë ose nga çfarë është e përbërë. Spekulimet janë se ato krijohen nga merimangat ose një lloj tjetër insekti të ngjashëm me to, madje shpesh i kanë lidhur edhe me vëzhgimin e UFO-ve. Për shkak të natyrës së ndjeshme që kanë, ka qënë e pamundur për t′i mbledhur dhe për t′i analizuar, pasi çdo lloj kontakti me to, do të shkatërronte përbërjen e tyre.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons