Forumi Kuq E Zi
Superliga, Teuta mund Skënderbeun në Korçë Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Superliga, Teuta mund Skënderbeun në Korçë Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Superliga, Teuta mund Skënderbeun në Korçë Teuta-fitoreTeuta ka mundur 1-0 Skënderbeun dhe rikthet në luftë për titullin kampion.

Korçarët të cilët rikthehen të luajnë pas 3 muajsh në fushën e tyre kanë pësuar humbjen e parë pas 11 fitoreve radhazi. Skënderbeu ka qenë më kërkues, por rastet e krijuara nuk u finalizuan me gol.

Durrsakët me një kundërsulm të shpejtë në minutën e 74 arritën të kalonin në avantazh me anë të Cotës. Pas golit korçarët e rritën presionin në portën kundërshtare, por përpjekjet e tyre nuk dhanë asnjë rezultat.

Me këtë fitore Teuta është barazuar me Tiranën dhe është 1 pikë pas Skënderbeut. Bardheblutë kanë shansin më të mirë për të rimarrë kreun. Të shtunën kryeqytetasit do të luajnë në Ballsh me Bylisin.

Ndërkohë Apolonia mundi 1-0 Kastriotin dhe shton shpresat për të dalë nga zona e ftohtë e klasifikimit.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons