Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Megan Fox shtatzënë prej Fri 30 Mar 2012, 08:20

Vizitor

avatar
Vizitor
Megan Fox, aktorja që është bërë e famshme me filmin ‘Transformers’, është shtatzënë. 25-vjeçarja, e martuar me aktorin Brian Austin Green, nuk e ka bërë zyrtar lajmin, por për këtë ka menduar një burim anonim i revistës ‘Star’.Pak ditë më parë Brian Austin Green shprehte dëshirën për të zgjeruar familjen me një tjetër fëmijë. Aktori ka një djalë nga marrëdhënia e tij e mëparshme dhe deklaroi se Megan Fox është një nënë e shkëlqyer.“Me djalin tim Megan ka një lidhje të veçantë. Shkojnë shumë mirë me njëri-tjetrin dhe do më pëlqente që të zgjeroja familjen”, deklaronte Green.
TCH

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons