Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 2 e 2]


1 DASHURI APO PARA ??? prej Thu 29 Mar 2012, 09:02

Vizitor

avatar
Vizitor
First topic message reminder :

DASHURI APO PARA ???

31 Re: DASHURI APO PARA ??? prej Sat 27 Apr 2013, 05:51

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
dashuri

32 Re: DASHURI APO PARA ??? prej Tue 07 May 2013, 09:47

luani

avatar
Administrator
Administrator
mire do ishte te dyja

33 Re: DASHURI APO PARA ??? prej Sun 19 May 2013, 06:50

Klio

avatar
Moderator
Moderator
po spate lek dashuria fluturon nga dritarja


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

34 Re: DASHURI APO PARA ??? prej Sun 19 May 2013, 10:40

Angel

avatar
Princeshe
Princeshe
Te Dyja Bashke.

35 Re: DASHURI APO PARA ??? prej Thu 20 Jun 2013, 19:02

luani

avatar
Administrator
Administrator
dashuri

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 2 e 2]

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons