Forumi Kuq E Zi
DASHURI APO PARA ??? Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
DASHURI APO PARA ??? Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 2]

1DASHURI APO PARA ??? Empty DASHURI APO PARA ??? prej Thu 29 Mar 2012, 09:02

Vizitor

Anonymous
Vizitor
DASHURI APO PARA ???

2DASHURI APO PARA ??? Empty Re: DASHURI APO PARA ??? prej Thu 29 Mar 2012, 10:02

maria1984

maria1984
Princeshe
Princeshe
te paren

3DASHURI APO PARA ??? Empty Re: DASHURI APO PARA ??? prej Thu 29 Mar 2012, 10:03

Vizitor

Anonymous
Vizitor
@maria1984 shkruajti:te paren
DASHURI APO PARA ??? 2975102265 DASHURI APO PARA ??? 2975102265 si te kam moj me harrove fare mua DASHURI APO PARA ??? 1141667947

4DASHURI APO PARA ??? Empty Re: DASHURI APO PARA ??? prej Thu 29 Mar 2012, 10:09

Gladiatori

Gladiatori
Antar Special
Antar Special
te paren

5DASHURI APO PARA ??? Empty Re: DASHURI APO PARA ??? prej Thu 29 Mar 2012, 10:11

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Uaaaaaaaaaa te gjithe te paren more....ja te shohim do thot njeri te dyten DASHURI APO PARA ??? 1416650876

6DASHURI APO PARA ??? Empty Re: DASHURI APO PARA ??? prej Thu 29 Mar 2012, 12:50

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
dashurine sepse parate i kam nuk me mungoje

7DASHURI APO PARA ??? Empty Re: DASHURI APO PARA ??? prej Thu 29 Mar 2012, 13:10

Vizitor

Anonymous
Vizitor
anna shkruajti:dashurine sepse parate i kam nuk me mungoje
Vertet i ke ,,kjo me ve ne mendime tani

8DASHURI APO PARA ??? Empty Re: DASHURI APO PARA ??? prej Thu 29 Mar 2012, 13:12

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
Berti shkruajti:
anna shkruajti:dashurine sepse parate i kam nuk me mungoje
Vertet i ke ,,kjo me ve ne mendime tani
vertet sepse prinderit mi kane mundesur te gjitha keto dhe per kete u them faleminderit

9DASHURI APO PARA ??? Empty Re: DASHURI APO PARA ??? prej Thu 29 Mar 2012, 13:13

Engjelli_blu

Engjelli_blu
Princeshe
Princeshe
para mi se duhet te blej shpin se dashurin e kam Very Happy

10DASHURI APO PARA ??? Empty Re: DASHURI APO PARA ??? prej Thu 29 Mar 2012, 13:13

Vizitor

Anonymous
Vizitor
@Engjelli_blu shkruajti:para mi se duhet te blej shpin se dashurin e kam Very Happy
DASHURI APO PARA ??? 2975102265 DASHURI APO PARA ??? 2975102265

11DASHURI APO PARA ??? Empty Re: DASHURI APO PARA ??? prej Thu 29 Mar 2012, 13:14

Engjelli_blu

Engjelli_blu
Princeshe
Princeshe
Kristina shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:para mi se duhet te blej shpin se dashurin e kam Very Happy
DASHURI APO PARA ??? 2975102265 DASHURI APO PARA ??? 2975102265
DASHURI APO PARA ??? 2975102265

12DASHURI APO PARA ??? Empty Re: DASHURI APO PARA ??? prej Thu 29 Mar 2012, 13:15

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:para mi se duhet te blej shpin se dashurin e kam Very Happy
DASHURI APO PARA ??? 1416650876 DASHURI APO PARA ??? 2975102265 DASHURI APO PARA ??? 2975102265 DASHURI APO PARA ??? 2975102265

13DASHURI APO PARA ??? Empty Re: DASHURI APO PARA ??? prej Thu 29 Mar 2012, 13:16

Engjelli_blu

Engjelli_blu
Princeshe
Princeshe
DASHURI APO PARA ??? 2975102265 DASHURI APO PARA ??? 1416650876
anna shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:para mi se duhet te blej shpin se dashurin e kam Very Happy
DASHURI APO PARA ??? 1416650876 DASHURI APO PARA ??? 2975102265 DASHURI APO PARA ??? 2975102265 DASHURI APO PARA ??? 2975102265

14DASHURI APO PARA ??? Empty Re: DASHURI APO PARA ??? prej Thu 29 Mar 2012, 13:16

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
DASHURI APO PARA ??? 2975102265

15DASHURI APO PARA ??? Empty Re: DASHURI APO PARA ??? prej Thu 29 Mar 2012, 23:12

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
asnjren


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

16DASHURI APO PARA ??? Empty Re: DASHURI APO PARA ??? prej Fri 30 Mar 2012, 10:56

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
dashurine

17DASHURI APO PARA ??? Empty Re: DASHURI APO PARA ??? prej Fri 30 Mar 2012, 11:04

Gladiatori

Gladiatori
Antar Special
Antar Special
po po pati mundesi qe te dyja pse jo

18DASHURI APO PARA ??? Empty Re: DASHURI APO PARA ??? prej Fri 30 Mar 2012, 11:07

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
anna shkruajti:dashurine

19DASHURI APO PARA ??? Empty Re: DASHURI APO PARA ??? prej Fri 30 Mar 2012, 22:34

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
pa njera tjetren nuk shkojn kto dyja


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

20DASHURI APO PARA ??? Empty Re: DASHURI APO PARA ??? prej Mon 02 Apr 2012, 12:46

maria1984

maria1984
Princeshe
Princeshe
Kristina shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:te paren
DASHURI APO PARA ??? 2975102265 DASHURI APO PARA ??? 2975102265 si te kam moj me harrove fare mua DASHURI APO PARA ??? 1141667947

se nuk futem ne forum sdo te thot qe ste kujtojDASHURI APO PARA ??? 3016075826 DASHURI APO PARA ??? 2975102265

21DASHURI APO PARA ??? Empty Re: DASHURI APO PARA ??? prej Mon 02 Apr 2012, 12:56

Vizitor

Anonymous
Vizitor
DASHURI APO PARA ??? 2975102265 DASHURI APO PARA ??? 2975102265 te uroj te jesh mire

22DASHURI APO PARA ??? Empty Re: DASHURI APO PARA ??? prej Mon 02 Apr 2012, 13:03

Gladiatori

Gladiatori
Antar Special
Antar Special
PO QE MUNDSIA PSE JO QE TE DYJA

23DASHURI APO PARA ??? Empty Re: DASHURI APO PARA ??? prej Mon 02 Apr 2012, 13:10

Engjelli_blu

Engjelli_blu
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:PO QE MUNDSIA PSE JO QE TE DYJA
edhe cokollat edhe akullore ska DASHURI APO PARA ??? 1416650876

24DASHURI APO PARA ??? Empty Re: DASHURI APO PARA ??? prej Mon 02 Apr 2012, 14:27

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Dashurine do thoja une po edhe ajo qe thot Denisi mire eshte.

25DASHURI APO PARA ??? Empty Re: DASHURI APO PARA ??? prej Thu 16 Aug 2012, 21:24

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Dashushuri


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

26DASHURI APO PARA ??? Empty Re: DASHURI APO PARA ??? prej Thu 17 Jan 2013, 17:52

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
dashuri.....sepse paraja mund te blej cdo gje por jo dashurin shpirterore;ka shum raste qe leku si ka bo kurr nje cift e aq tlumrur sa duhen tjen realisht


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

27DASHURI APO PARA ??? Empty Re: DASHURI APO PARA ??? prej Tue 05 Mar 2013, 20:25

luani

luani
Administrator
Administrator
Para .

28DASHURI APO PARA ??? Empty Re: DASHURI APO PARA ??? prej Tue 05 Mar 2013, 20:52

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
dashuri

29DASHURI APO PARA ??? Empty Re: DASHURI APO PARA ??? prej Thu 21 Mar 2013, 23:45

Vesa

Vesa
dyjat se asnjera nuk ban pa tjetren

30DASHURI APO PARA ??? Empty Re: DASHURI APO PARA ??? prej Tue 23 Apr 2013, 08:15

luani

luani
Administrator
Administrator
Sot shum pereferojne me shume parat.
harrojne se zemra kurren e kurres nuk blihet me para.
Ne romanin autobjegrafik Martin Iden ,kur Martini u be shume i varfer e dashura e tije Ruthi u largue dhe nuk e takoj per shume kohe .
Me voen Martin Iden shkelqeu si shkrimtar dhe u be shume i pasur nje dit ,Ruthi i shkon ne dhom dhe i thot:- Erdha se te dua. Ai e shikoj me vrejtje dhe mosperfillje dhe pak a shum i tha keshtu: - Un jam Martin Iden,mishi dhe gjaku im jane ato qe ishin kur qesh i varfer,tani nuk don mua por don pasurine time prndaj largohu... Dashuria eshte e pazavendsueshme me asnje gje materiale.

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 2]

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons