Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 4 e 5]


1 Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Wed 28 Mar 2012, 17:47

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
First topic message reminder :

nje villkan ndjenje i pa shperthyer

91 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Mon 06 Aug 2012, 21:19

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Degjo mua .....me mire ver nje trendafil te kuq......qe ti shprehesh ndjenjat e tua...... si thua.....????

92 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Mon 06 Aug 2012, 21:21

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Mendim i mire Aldo.Do ti dergoj nje mp dhe do e pyes.

93 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Mon 06 Aug 2012, 21:21

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Ok .....po degjo ta jap une me 100% qe do i pelqeje.....

94 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Mon 06 Aug 2012, 21:23

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Jam i ri ketu nuk e njoh dhe aq mire.Ana na u hidherua me duket se nuk po shkruan me.

95 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Mon 06 Aug 2012, 21:30

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
Mos u shqeteso per kete .....ketu ne Itali eshte nje thenie...... ce piu tempo che vita......(ka me shume kohe se jete) epra do kesh kohe ta njohesh me mire.....

96 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Mon 06 Aug 2012, 21:40

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Me siguri Aldo.Ana eshte shume inteligjente me sa shoh une.

97 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Tue 07 Aug 2012, 07:47

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
ej gjela mos i beni temat chit chat

98 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Tue 07 Aug 2012, 08:27

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Aldo ki kujdes se po ne perjashton shefja nga forumi.

dashamiresia dhe respekti.

99 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Tue 07 Aug 2012, 08:42

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
shume gjera

100 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Tue 07 Aug 2012, 08:43

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
vetem nje gje.

101 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Tue 07 Aug 2012, 08:45

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:vetem nje gje.
se di

102 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Tue 07 Aug 2012, 08:49

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Do me ta tregu ne vesh.

103 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Tue 07 Aug 2012, 08:55

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Do me ta tregu ne vesh.
poooooooooooo

104 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Tue 07 Aug 2012, 09:19

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Afrou pak.Me more vesh?

105 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Tue 07 Aug 2012, 09:32

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:Afrou pak.Me more vesh?
akoma jo se me ke shtrenguar shume fort hahahahahah

106 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Tue 07 Aug 2012, 10:01

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
hahahahah ok po te liroj pak. shkel syrin

107 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Tue 07 Aug 2012, 10:03

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:hahahahah ok po te liroj pak. shkel syrin
komshiu me thote te degjoj kete kenge degjoje pak edhe ti [Only mods are allowed to see this link]

108 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Thu 16 Aug 2012, 22:03

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
A*****a


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

109 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Fri 17 Aug 2012, 13:32

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
vetem nje emer

110 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Fri 17 Aug 2012, 15:42

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
dhe te un vetem nje emer fshihet


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

111 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Sun 19 Aug 2012, 06:36

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
nje emer

112 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Sun 19 Aug 2012, 09:17

Juventini

avatar
i/e perjashtuar
i/e perjashtuar
Dikush

113 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Sun 19 Aug 2012, 09:28

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
njera


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

114 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Sun 19 Aug 2012, 13:55

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
personi qe me ben mua te ndihem mire

115 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Sun 19 Aug 2012, 16:12

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Dashamiresia,ndrimi dhe respekti i ndersjellte.

116 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Sun 19 Aug 2012, 16:30

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
nje emer por eshte larg

117 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Sun 19 Aug 2012, 16:52

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
Nje person ii/e vacante.

118 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Mon 20 Aug 2012, 15:15

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
nje zemer

119 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Tue 21 Aug 2012, 20:48

mace

avatar
Antar Special
Antar Special
nje fjale

120 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Tue 21 Aug 2012, 20:49

Alem

avatar
Antar Special
Antar Special
sinqeritet & dashamiresi.

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 4 e 5]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons