Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 2 e 5]


1 Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Wed 28 Mar 2012, 17:47

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
First topic message reminder :

nje villkan ndjenje i pa shperthyer

31 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Wed 18 Apr 2012, 10:45

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Dashuria qe kam per dike


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

32 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Wed 18 Apr 2012, 10:46

Vizitor

avatar
Vizitor

33 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Wed 18 Apr 2012, 10:48

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Dua shkruajti:Dashuria qe kam per dike


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

34 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Wed 18 Apr 2012, 11:21

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
diqka qe me mundon

35 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Thu 19 Apr 2012, 11:04

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Emri i dikuj


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

36 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Thu 19 Apr 2012, 11:10

Ylli

avatar
Antar Special
Antar Special
Muskuj dhe gjak...nese e analizojme ne aspektin anatomik...

37 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Thu 19 Apr 2012, 11:29

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
diqka qe me mundon

38 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Thu 19 Apr 2012, 12:13

Vizitor

avatar
Vizitor
@Ylli shkruajti:Muskuj dhe gjak...nese e analizojme ne aspektin anatomik...

39 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Thu 19 Apr 2012, 19:41

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Emri i personit qe dua


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

40 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Fri 20 Apr 2012, 17:47

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
nje emer

41 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Fri 20 Apr 2012, 17:50

Vizitor

avatar
Vizitor
Muskuj dhe gjak...nese e analizojme ne aspektin anatomik...

42 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Fri 20 Apr 2012, 17:51

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
Kristina shkruajti:Muskuj dhe gjak...nese e analizojme ne aspektin anatomik...

43 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Fri 20 Apr 2012, 18:16

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
DIQKA QE SI THEM ASKUJT

44 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Fri 20 Apr 2012, 18:17

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
nje emer

45 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Fri 20 Apr 2012, 18:26

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
???????????????

46 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Fri 20 Apr 2012, 18:28

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:???????????????

47 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Fri 20 Apr 2012, 18:37

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
anna shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:???????????????

Pse u merzite?????????

48 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Fri 20 Apr 2012, 18:39

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
qe ne zmeren tende fshihet pikepyetja

49 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Fri 20 Apr 2012, 18:40

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
anna shkruajti:qe ne zmeren tende fshihet pikepyetja


Domethene dicka ,fshihet dicka.........

50 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Fri 20 Apr 2012, 18:43

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
anna shkruajti:qe ne zmeren tende fshihet pikepyetja


Domethene dicka ,fshihet dicka.........
ok ok nuk po pyes me shume sepse bie ne sy shkel syrin shkel syrin shkel syrin

51 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Mon 23 Apr 2012, 15:50

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
zemra e njeres


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

52 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Mon 23 Apr 2012, 15:52

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
Buron dashuria per Ate

53 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Mon 23 Apr 2012, 16:02

Vizitor

avatar
Vizitor
dashuria qe ke per B.....

54 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Mon 23 Apr 2012, 16:02

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
eshte zemra e A********


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

55 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Mon 23 Apr 2012, 16:05

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
Berti shkruajti:dashuria qe ke per B.....

56 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Mon 23 Apr 2012, 16:05

Vizitor

avatar
Vizitor
Zemra ime

57 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Mon 23 Apr 2012, 16:07

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
zemra e ........

58 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Mon 23 Apr 2012, 16:08

Vizitor

avatar
Vizitor
@Essi shkruajti:zemra e ........

59 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Mon 23 Apr 2012, 16:11

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
Berti shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:zemra e ........
E.M

60 Re: Ne zemren tende fshihet cfare???? prej Mon 23 Apr 2012, 16:12

Vizitor

avatar
Vizitor
@Essi shkruajti:
Berti shkruajti:
@Essi shkruajti:zemra e ........
E.M
Puc

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 2 e 5]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons