Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Demi Moore nuk po merr dot veten prej Wed 28 Mar 2012, 16:23

Vizitor

avatar
Vizitor
Demi Moore është në procesin e rekuperimit nga varësia nga medikamentet dhe problemet me ushqimin, por duket se nuk po e merr dot veten. Specialistët e kanë këshilluar që të harrojë ish-bashkëshortin e saj Ashton Kutcher, por aktorja e ka shumë të vështirë ta bëjë këtë gjë sidomos tani që është bërë publike një lidhje e mundshme e Kutcher me këngëtaren Rihanna.Që kur janë përhapur zërat, Demi Moore po sillet si e çmendur dhe kërkon një konfirmim me patjetër të lajmit.
“Demi ndihet e turpëruar dhe ka një gjendje fizike shumë delikate. Kutcher është beqar dhe ajo e di që është i lirë të bëjë ç’të dojë, por kur e sheh me të tjera pak pas divorcit dhe pak pas daljes së saj nga rehabilitimi e bën të ndihet shumë keq”, theksojnë burime pranë aktores për revistën ‘Closer’.

TCH

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons