Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Sheh Ëndrra Erotike? Ja Si Shpjegohen. prej Mon 26 Mar 2012, 19:55

Aldo

avatar
Moderator
Moderator


Të shohësh një ëndërr erotike, mund t’ju vërë me të vërtetë në siklet pas zgjimit. Në realitet, megjithatë, nuk ka asgjë të keqe. Janë thjesht ëndrra, si gjithë të tjerat. Por nëse ndiqni këtë manual modest të interpretimit të tyre, do të jeni edhe më të qartë për ato që sinjifikojnë në të vërtetë.

- Seks me shumë gra

Nuk ka një kuptim të keq për burrin që e sheh atë. Do të thotë se është koha për të punuar mbi vetë-respektin e tij, i cili mund të jetë në nivele mjaft të ulëta.

- Seks me një të huaj
Duket disi perverse, dëshira juaj për seks. Duhet të eksploroni aspektet e personalitetit tuaj, sidomos ato që ju i neglizhoni.

- Seks me një që e urreni

Të ëndërroni për diçka që ju bën të ndiheni të frustruar është një shenjë e pakënaqësisë së thellë. A keni menduar ndonjëherë se nga jeta mund të merrni ndonjë gjë më të mirë?

- Në shtrat me armikun
Ndoshta ka shumë gjëra rreth tij që ju bën të ndjeheni mirë dhe tani që ju jeni të humbur. Punoni më shumë në marrëdhënien tuaj të tanishme në çift.

2 Re: Sheh Ëndrra Erotike? Ja Si Shpjegohen. prej Mon 26 Mar 2012, 20:01

Vizitor

avatar
Vizitor
- Seks me shumë gra

Nuk ka një kuptim të keq për burrin që e sheh atë. Do të thotë se është koha për të punuar mbi vetë-respektin e tij, i cili mund të jetë në nivele mjaft të ulëta. une kete shikoj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons