Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Presidenti i Real Madrid ka prezantuar ne stadiumin Santiago Bernabeu keto ne dite projektin me te bukurit dhe nje nder me te medhejte qe klubi ka pasur ndonjehere ’Real Madrid Resort Island’ ne ceremonine e shpallosjes se projektit ishin te pranishem edhe shume nga futbollistet dhe trajneri i Real Madrid .Ishulli artificial do te ndertohet ne Emiratet e Bashkuar ne zonen e Ras Al Khaimah dhe kostoja e projektit pritet te jete 1miljard dollar ose 760 milion euro ,ishulli do te ndertohet ne te njejten menyre si jane ndertuar ishujt e tjere artificjal ne zone .Po e vecanta e ketij Resorti dhe eshte Stadiumi i cili do te jete Stadiumi i pare i ndertuar mbi nje ishull artificjal.Por gjithashtu edhe pamja qe do te ofroje stadiumi i cili do te kete fushpamje nga deti.Resorti do te do te kete disa Hotele ,nje port jahtesh dhe vila super llukesoze dhe Resorti do te nertohet brenda 2015.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons