Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Një objekt gjigant në formë kupole u rrëzua në Otradnesky, Siberi. Objekti u sekuestrua nga autoritetet ruse dhe u hap një hetim për të kuptuar se çfarë është.

Në përshtypje të parë objekti duket si një disk fluturues, dhe pasi u bashkëngjit në një rimorkio u transportua për në fshatin më të afërt, ku qëndroi për disa orë para se të konfiskohej nga policia ruse.

Agjencia Ruse e Hapësirë, sikurse raporton noa.al, ka njoftuar se objekti misterioz nuk është një eksperiment dhe nuk është në asnjë mënyrë i lidhur me teknologjinë në Tokës. Nga analizat e para duket se struktura e objektit është bërë nga një material super i fortë titani. Sipas policisë, objekti u sekuestrua pasi duhej të përcaktohej nëse përbënte rrezik për popullsinë.

Shkencëtarët nuk gjetën asnjë nivel radioaktiviteti dhe kështu për momentin objekti është i sigurt.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons