Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Jack Nicholson ne filmin “One Flew Over the Cuckoo's Nest” eshte interpretimi me i mire ne historine e kinematografise.
Sipas revistes “Total Film”, roli i pacientit te semure mendor RP McMurphy ne filmin e bazuar mbi romanin e Ken Kesey eshte me i miri qe eshte pare ne te gjithe historine e filmave.

“Antiheroi perfekt, kombinim rrezikshmerie, guximi dhe sensi humori. Shume pak aktore te terheqin si Jack Nicholson dhe RP McMurphy eshte performanca e tij me e mire”, shpjegon Jamie Graham, kryeredaktor i ‘Total Film’.

Ne vend te dyte renditet Robert De Niro me interpretimin e boksierit Jake La Motta ne filmin‘Raging Bull’.

Ne vend te trete Daniel Day-Lewis, ndersa i katerti Al Pacino fale interpretimit te Michael Corleone ne filmin Kumbari 2.

Ne vend te peste gjejme aktoren e pare. Ajo eshte Emily Watson me intepretimin e saj ne filmin ‘Breaking the Waves’. Aktorja ka lene pas ne dhjeteshen e pare Marlon Brando,Denzel Washington, Jane Fonda, Paul Newman dhe Liam Neeson.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Vizitor

avatar
Vizitor
“Antiheroi perfekt, kombinim rrezikshmerie, guximi dhe sensi humori. Shume pak aktore te terheqin si Jack Nicholson dhe RP McMurphy eshte performanca e tij me e mire”, shpjegon Jamie Graham, kryeredaktor i ‘Total Film’...KY KA QEN I PAAARRITSHEM,,SUPER

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons