Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

10 dështimet më të mëdha në historinë e kinematografisë

Këtë javë u bë e ditur se filmi John Carter ka shënuar një humbje rekord, plot 200 milion dollarë, duke u bërë filmi me më shumë humbje në historinë e kinemasë. Por Guardian sjell dhjetë filmat me më shumë humbje financiare. Gjeni më poshtë listën:Taylor Kitsch luan “John Carter – mes dy botëve” (2012). Ky rol nuk i solli fat, filmi dështoi në mënyrë fenomenale, 200 milion dollarë humbje“Gruaja e piratit” me Geena Davis humbi në vitin 1995 147,2 milion dollarë“The Alamo” me Billy Bob Thornton flet për luftën për pavarësi në Teksas, humbi në vitin 2004 plot 146,6 milion dollarëNë filmin “Pluto Nash” Eddie Murphy nuk bindi, humbjet e filmit fantashkencë të vitit 2002 shkuan në 145,9 milion dollarë“Sahara” ishte një dështim në vitin 2005 pavarësisht se aty luanin Penélope Cruz dhe Matthew McConaughey. Humbjet: 144,9 milion dollarë“Mars needs Moms” duhej të ishte një film spektakolar i animuar, por rezultoi një dështim në vitin 2011 me humbje prej 140,5 milion dollarë“Luftëtari i 13-të” me Antonio Banderas nuk bindi në vitin 1999. Humbjet: 137,1 milion dollarëNë filmin “Qyteti, vendi, puthja” Nastassja Kinski tregoi trupin e saj, megjithatë filmi humbi 124,2 milion dollarë në vitin 2011Filmi “Speed Racer” dështoi në vitin 2008 dhe dogji 114,5 milion dollarëWestern-i “Heaven’s Gate” me Jeff Bridges solli në vitin 1980 një humbje prej 114,3 milion dollarë


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons