Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Aktori i njohur i Portokallisë, Besart Kallaku, ka provuar të këndojë. Këtë gjë ai nuk e ka bërë as në karaoke, ku e kemi parë shpesh të këndojë, po pikërisht në një skenë dhe festival të mirëfilltë. Besi ka paraqitur këngën e tij në këtë festival, një këngë regge. Në fakt kënga është cilësuar si një regge-hip-hop-parodi. Nuk e dimë nëse qëllimi i Besit është të ironizojë ata repera që bëjnë si gangsta, nisur kjo nga veshja e tij. Të shohësh një aktor si Besi të këndojë sigurisht që është e vështirë të mos qeshësh. Gjithsesi, ne e dimë që e fejuara e tij Xhensila Myrtezaj është një këngëtare shumë e mirë. Ndaj kemi një pyetje për Besin, vërtet do të bëhesh këngëtar apo po me këtë këngë kërkon të sfidosh Xhensilën?! “Mapo”


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehhhh si kukull ka shku e ka mor 1 qe srrin dot serioz as per 2 min...nejse kenga esht e bukur


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons