Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Filmohet UFO gjate shfaqes ajrore ne Kili prej Fri 23 Mar 2012, 22:35

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Nje objekt i cuditshem qe levizte me shpejtesi te madhe ne qiell eshte filmuar gjate numrave akrobatik te aviacionit.

Videoja e filmuar ne Bazen Ajrore El Bosque, nxiti nje hetim nga CEFAA, nje agjensi kombetare qe heton per fenomenet e pazakonta ajrore. Ajo qe ata vune re ishte se objekti eshte i dukshem nga 7 pika te ndryshme te regjistruara ne video duke perjashtuar mundesine qe kjo te ishte nje difekt ne nje filmim te vetem. “Ky eshte nje rast shume i pazakonte, dhe une shpresoj qe ky rast do te ndihmoje per besimin se ketu ka vertet dicka qe eshte e denje per studime te metejshme,” tha autori i UFO Leslie Kean.

Videoja nga Kili ka nxitur debatet mbi UFO-t, pasi nje objekt i pazakonte u filmua gjate nje shfaqjeje ajrore ne Kili duke i shkaktuar inxhinjerit qe e vuri re ate aq shume alarm sa qe raportoi Qeverine e vet.

Video:


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons