Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Pas eksperiencave te kendshme qe ka kaluar, gjate te cilave bukuroshja jone ka fituar edhe tre kurora bukuria, Miss Tirana, Miss Shqiperia dhe Miss Globe International, Almeda Abazi eshte duke marre pjese ne nje tjeter show, kesaj radhe shume me rraskapites dhe te veshtire. Behet fjale per show-n qe eshte duke u zhvilluar ne Republiken Domenikane, “Survivor”.Ne nje nga lidhjet e saj televizive, Almeda tregon per fatin jo te mire qe po kalon skuadra e saj, e cila ka humbur dy lojtare, nderkohe qe thote se eshte shume e uritur, asaj i eshte dashur qe te qendroje tre dite pa futur gje ne goje, dhe vetem se fundmi, kishte patur mundesine qe te konsumonte nje luge pilaf, nderkohe ka tre nete qe bie vetem shi, nata eshte e ftohte dhe gaforret e akrepat jane kudo, ndaj sarrijme dot te fleme fare. Shpresoj qe ne ditet ne vazhdim shanci ti buzeqesh skuadres sone, dhe te kemi pak mundesi te sigurojme ushqim dhe zgjarr, ka thene Almeda e cila po jeton ne kushte xhungle.Ne kete reality-show, Almeida eshte se bashku me te tjere personazhe VIP te realitetit turk, si kengatarja Nez, kengetari Sibel Tuzun, i cili ka perfaqesuar Turqine ne Eurosong, Bayanlarda Nez, Sibel Tüzün, Merve Büyüksaraç ve Almeda, Erkeklerde ise Mustafa Topaloğlu, Alp Kırşan, Nihat Alptuğ Altınkaya ve Doğuş’tan oluşan kadro için Acun Ilıcal.
Gazeta Standard

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons