Forumi Kuq E Zi
Quagliarella të largohet nga Juve Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Quagliarella të largohet nga Juve Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Quagliarella të largohet nga Juve Empty Quagliarella të largohet nga Juve prej Thu 22 Mar 2012, 16:26

Essi

Essi
Princeshe
Princeshe
Quagliarella të largohet nga Juve F.0322142131850_mFabio Quagliarella do të largohet nga Juventusi gjatë afatit kalimtar të verës, shkruan ueb-faqja e futbollit Goal.com.

Sulmuesi 29-vjeçar ka qëndruar shumicën e kohës në karrige për Bianconerët, që nga arritja e trajnerit kryesor, Antonio Conte në fillim të sezonit 2011/12, dhe ka shënuar vetëm dy gola në 19 paraqitje.

Ish-ylli i Udineses ka kontratë me Juventusin deri në verën e vitit 2014, por edhe klubi edhe lojtari janë të pajtimit se e ardhmja e tij qëndron diku tjetër.

Lazio raportohet se është duke përcjellë nga afër situatën e Quagliarellas dhe e sheh sulmuesin si një partner ideal për Miroslav Klosen. Në garë për të mund të jetë edhe Fiorentina si dhe Zenit St Petersburg./Njoftohu/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons