Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Dalloni cila është nëna dhe cila e bija prej Thu 22 Mar 2012, 16:24

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
Të dy bukuroshet në përqafim padyshim ngrejnë temperaturën e meshkujve . Përveç që i lidh bukuria këta i lidh edhe gjeni . Edhe pse kanë diferencë moshe ajo nuk dallohet fare . Janeth dhe Carolina janë nënë dhe bijë.
Carolina Guerra dhe Janeth Molina janë zhveshur dhe kanë pozuar me veshje të brendshme për numrin e ri të magazinës Soho.

Të dy bukuroshet në përqafim padyshim ngrejnë temperaturën e meshkujve. Përveç që i lidh bukuria këta i lidh edhe gjeni . Edhe pse kanë diferencë moshe ajo nuk dallohet fare. Janeth dhe Carolina janë nënë dhe bijë.

Carolina është ish-Miss Bogota ndërsa tani punon si presentatore. Nga e ëma përveç bukurisë ajo ka trashëguar edhe fshehtësinë e xhveshjes para objektivit të foto e kamerës.

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
spashkan asnje ndryshim qenkan si 2 pika uji


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons