Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
“Me shumë dëshirë përgatis makaronat, jam shumë e dhënë pas tyre dhe asnjëherë nuk përtojë t’i përgatis. Falë mamit unë di t’i gatuaj shumë mirë. Mirëpo besoj se kjo nuk mjafton sa duhet sepse duhet mësuar edhe për shumë ushqime tjera. Por megjithatë shpresoj që me kohë do t’i mësoj të gjitha, e kryesisht ato që më pëlqejnë më së shumti”, ka thënë ajo për “Zëri”.Adelina shijon edhe ushqimet tradicionale, ku në mesin e tyre edhe turshitë.“Ushqimet tona tradicionale, si flijat dhe pitet, më pëlqejnë shumë, por jam e dhënë edhe pas turshive, që shpresoj se në të ardhmen do të mësoj t’i përgatisë”, shton ajo.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons