Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
]Ajo e ka vuajtur shume divorcin me Rilind Reken, per faktin qe mediat shkruajne se eshte lesbike, vetem duke iu referuar disa fotove artistike te realizuara ne “intimitet”, me disa femra te tjera kryesisht modele, e verteta eshte se eshte perndjekur shume nga thashethemet kjo kengetare. Tuna me pare nuk e vriste mendjen shume ndaj ketyre lajmeve te paverteta, po tani ka vendosur te hapet e te rrefej te verteten.Thashethemi me i madh qe kam degjuar per veten eshte qe “jam homoseksuale”, gje qe eshte absolutisht e pavertete, eshte shprehur ajo gjate nje interviste te shkurter me pyetje pikante.
Pyetjes se debatuar a ka kryer ajo nderhyrje kirugjikale, Tuna i eshte pergjigjur nuk kam kryer operacione plastike po do beje, kengetarja ka dashur qe keshtu ti shuaje njeher e mire zerat qe e pergojojne larte e poshte neper media.

Ylli

avatar
Antar Special
Antar Special
Valla dicka ka se pa henger hudhera nuk te vjen era thote populli. Qe ka bere shume veprime ektravagante as qe diskutohet dhe me kete ua ka hapur deren thashethenmeve te ndryshme...fundja kete pune bejne VIP-te haha

Vizitor

avatar
Vizitor
@Ylli shkruajti:Valla dicka ka se pa henger hudhera nuk te vjen era thote populli. Qe ka bere shume veprime ektravagante as qe diskutohet dhe me kete ua ka hapur deren thashethenmeve te ndryshme...fundja kete pune bejne VIP-te haha
hHAHAHAAH QE TE NDRYSHOJN PAK NGA NE NJEREZIT E THJESHTE

Ylli

avatar
Antar Special
Antar Special
Kristina shkruajti:
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:Valla dicka ka se pa henger hudhera nuk te vjen era thote populli. Qe ka bere shume veprime ektravagante as qe diskutohet dhe me kete ua ka hapur deren thashethenmeve te ndryshme...fundja kete pune bejne VIP-te haha
hHAHAHAAH QE TE NDRYSHOJN PAK NGA NE NJEREZIT E THJESHTE

E pra, sa here iu bie popullariteti ne vend se me punen te cilen e bejne, te rikthehen, ata bejne skandale qe te jene ne top te mediave...

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons