Forumi Kuq E Zi
Barcelona i shton presionin Real Madridit  Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Barcelona i shton presionin Real Madridit  Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Barcelona i shton presionin Real Madridit  Empty Barcelona i shton presionin Real Madridit prej Wed 21 Mar 2012, 16:04

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Barcelona i shton presionin Real Madridit  Messi-3Lionel Messi ka shënuar tre gola dhe Barcelona ka marrë tre pikë të tjera duke iu afruar pesë pikë Real Madridit kryesues.

Madrilenët kanë një ndeshje më pak, atë që do të luajnë të mërkurën në mbrëmje ndaj Villarreal në transfertë.

Golat e tjerë për Barcelonën u shënuan nga Xavi dhe Tello.

Leo Messi ishte protagonisti kryesor dhe jo për tre pikët që i dha ekipit të tij, por për rekordin që arriti të martën në mbrëmja. Plot 234 gola me fanellën e Barcelonës për yllin argjentinas që tashmë është golashënuesi më i mirë në historinë e katalanasve. Me këtë numër golash Messi ka kaluar futbollistë të mëdhenj në historinë e futbollit botëror si Maradona, Cruyff, Ronaldo, Bobby Charlton, Thierry Henry apo George Best.

Maradona nuk ka arritur shifrat e Messit në tetë sezone. Në të njëjtën moshë si Messi dhe me të njëjtën numër sezonesh, Maradona arriti të shënonte 196 gola në ekipe si Argentinos Juniors, Boca Juniors, Barcelona dhe Napoli.TCH

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons